Informace o cookies na této stránce
Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací pro vylepšení uživatelského zážitku a vhodného cílení reklamy. Více je zde.
OMEZIT
POVOLIT
menu
KALENDÁŘ NAČÍST DALŠÍ
únor
19. 2. 2022
Úctou a láskou k naplněnému vztahu - Jako každý rok i letos se chceme připojit k mezinárodní iniciativě Národního týdne manželství, které si klade za cíl zlepšování manželských vztahů. S Milenou Mikulkovou, vztahovou poradkyní a sociální pedagožkou budeme diskutovat o tom, jak dojít k naplněnému vztahu, jak budovat vzájemnou úctu a respekt a jak prohloubit ve vztahu lásku. Dotkneme se i výchovy dětí a toho, jak pandemie změnila naše partnerské vztahy.

Kdo: Milena Mikulková
Kdy: Sobota / 19. 2. 2022 / 17:30
Kde: Střední 10
facebook
listopad
15. 11. 2021
ZOB
Jak mluvit když o něco jde - „Náš život se začne chýlit ke konci toho dne, kdy budeme mlčet o věcech, na kterých záleží.” Martin Luther King, jr. „Jak mluvit, když o něco jde” - to je dovednost, která zásadně ovlivní ty okamžiky, které doslova formují náš život. Utvářejí naše vztahy a mění náš svět. Kvalita našeho života je zásadně ovlivněná kvalitou vzájemných rozhovorů a konverzací. Co rozhoduje o tom, že některý z našich rozhovorů je „klíčový” a ostatní zcela obyčejné? Jak se naučit ovládat klíčové rozhovory?

Kdo: Jan Majer
Kdy: Pondělí / 15. 11. 2021 / 19:00
Kde: Impact Hub Brno
facebook
říjen
23. 10. 2021
Nehejtuj, miluj - Chceme otevřít téma Nehejtuj, miluj…! Inspirativním slovem na toto téma nás provede Jakub Chýlek. Bude mluvit na téma, které rezonuje ve společnosti čím dál tím více, tedy polarizace, negativismus, „hejtování“ a obrana proti tomu. Podíváme se spolu na Ježíšův pohled, který kontroverzně vyzývá k tomu, abychom „milovali bližního svého“. A to je silné prohlášení, které je těžké realizovat.

Kdo: Jakub Chýlek
Kdy: Sobota / 23. 10. 2021 / 17:00
Kde: Sborový dům Střední 10
facebook
červen
19. 6. 2021
Život ve vlnách - Chceme vás srdečně pozvat na první offline Atmosféru v tomto roce! Jsme moc rádi, že je možné se opět setkat naživo. Vzhledem k letnímu počasí se proběhne Atmosféra venku, na terase Impact HUBu. Tou hlavní náplní setkání je se po dlouhých měsících vidět, popovídat, navázat na komunitu, kterou jsme vytvářeli a chceme vytvářet dál. Můžete se i těšit na inspirativní slovo. Přijďte, těšíme se na vás!

Kdo: Jakub Chýlek, Martin Přib
Kdy: Sobota / 19. 6. 2021 / 18:00
Kde: Impact Hub Brno
facebook