menu
KALENDÁŘ 2020 V PDF
PŘIDAT DO KALENDÁŘE
NAČÍST DALŠÍ ARCHIV
27. 3. 2020
Atmovíkend: Trojúhelník pro bohatý vztah - Atmovíkend s celým názvem: "Vášeň – INTIMITA – Závazek: Trojúhelník pro bohatý vztah" je vzdělávacím a odpočinkovým víkendem pro všechny, kdo chtějí zažívat hlubokou blízkost ve svém současném nebo budoucím partnerském vztahu. Zaměříme se napřed na tři pilíře partnerských vztahů, ale větší pozornost budeme věnovat právě rozvíjení intimity. Tu je totiž ve většině dlouhodobých vztahů nejnáročnější budovat, ale přitom naplňuje velmi důležitou potřebu vzájemné blízkosti. Více info na FB události...

Kdo: Mojmír, Jakub a Martin
Kdy: Pátek / 27. 3. 2020 / 18:00
Kde: Resord Beskyd, Krásná
facebook Přihlásit na událost
21. 3. 2020
Atmosféra v terénu: Atmosféra prakticky - Netradiční Atmosférou navážeme na téma Bohatství v štědrosti a vyrazíme pomoci do terénu. Jak? Tím, že spojíme příjemné s užitečným – společně se projdeme a ušlé kilometry vyměníme přes dárcovskou aplikaci vámi vybranému prospěšnému projektu. Po cestě si navíc můžeme povykládat i dozvědět se nějaké zajímavosti o pamětihodnostech Brna. Dárcovský den zakončíme mini Atmosférou u kousku pizzy. Sraz u sochy Jošta na Moravském náměstí.

Kdo: Jakub a Martin
Kdy: Sobota / 21. 3. 2020 / 16:00
Kde: Brno – sraz na Moravském nám.
facebook
9. 3. 2020
ZOB
Radost z dávání: Bohatství v štědrosti - O štědrosti většinou uvažujeme ve spojitosti s darováním peněz, charitou. Štědrost je ale mnohem více. Renáta Chlebková se tímto tématem zabývá několik let, nejen v rámci své role fundraisera, a právě na ZOBu nám odkryje, jak se s štědrostí během své profese i v osobním životě naučila pracovat.

Co je štědrost? Co ji ovlivňuje? Je spojena jen s emocemi? Co se o ní dovídáme z čísel?... Především ale objevíme, že štědrost je mnohem více než částka. Štědrost je totiž podle Renáty jako avokádo.


Kdo: Renáta Chlebková
Kdy: Pondělí / 9. 3. 2020 / 19:00
Kde: Impact Hub Brno
facebook
29. 2. 2020
5 let s Atmosférou: Naše/ Vaše vize - Už 5 let s Atmosférou v Brně vytváříme otevřenou komunitu lidí nadšených pro růst v osobním, partnerském i duchovním životě.❤ Chceme proto toto půlkulaté výročí oslavit spolu s vámi všemi, kteří ji tvoříte... Jupí! Jste srdečně zváni na výjimečný formát události – Půlkulatou párty. :)

Ohlédneme se na to, co už jsme spolu ušli, ale také se budeme dívat do budoucna. Celou oslavou se proto ponese téma "naše / vaše vize" a jako vždy se k němu můžete těšit i na kousek inspirace.


Kdo: Jakub, Martin a Mojmír
Kdy: Sobota / 29. 2. 2020 / 17:00
Kde: Impact Hub Brno
facebook