menu
KALENDÁŘ 2020 V PDF
PŘIDAT DO KALENDÁŘE
NAČÍST DALŠÍ ARCHIV
19. 9. 2020
S nadějí do nejistoty - Srdečně vás zveme na první Atmosféru v nové sezóně 2020/2021. – Asi poslední Atmosféru s možností vidět se tváří v tvář před dalším spíše on-line obdobím. Situace se v posledních dnech rychle mění… Přesto ale chceme s Atmosférou nově začít a využít poslední čas pro společné setkání. Proto nyní ještě venku naživo a příště už on-line. Těšit se můžete na inspirativní slovo Jakuba Chýlka na téma S nadějí do nejistoty. Zároveň se s vámi podělíme o vizi Atmosféry pro následující měsíce.

Kdo: Jakub Chýlek
Kdy: Sobota / 19. 9. 2020 / 17:00
Kde: Impact Hub Brno
facebook
27. 3. 2020
Atmovíkend: Trojúhelník pro bohatý vztah - Atmovíkend s celým názvem: "Vášeň – INTIMITA – Závazek: Trojúhelník pro bohatý vztah" je vzdělávacím a odpočinkovým víkendem pro všechny, kdo chtějí zažívat hlubokou blízkost ve svém současném nebo budoucím partnerském vztahu. Zaměříme se napřed na tři pilíře partnerských vztahů, ale větší pozornost budeme věnovat právě rozvíjení intimity. Tu je totiž ve většině dlouhodobých vztahů nejnáročnější budovat, ale přitom naplňuje velmi důležitou potřebu vzájemné blízkosti. Více info na FB události...

Kdo: Mojmír, Jakub a Martin
Kdy: Pátek / 27. 3. 2020 / 18:00
Kde: Resord Beskyd, Krásná
facebook Přihlásit na událost
21. 3. 2020
Atmosféra v terénu: Atmosféra prakticky - Netradiční Atmosférou navážeme na téma Bohatství v štědrosti a vyrazíme pomoci do terénu. Jak? Tím, že spojíme příjemné s užitečným – společně se projdeme a ušlé kilometry vyměníme přes dárcovskou aplikaci vámi vybranému prospěšnému projektu. Po cestě si navíc můžeme povykládat i dozvědět se nějaké zajímavosti o pamětihodnostech Brna. Dárcovský den zakončíme mini Atmosférou u kousku pizzy. Sraz u sochy Jošta na Moravském náměstí.

Kdo: Jakub a Martin
Kdy: Sobota / 21. 3. 2020 / 16:00
Kde: Brno – sraz na Moravském nám.
facebook
9. 3. 2020
ZOB
Radost z dávání: Bohatství v štědrosti - O štědrosti většinou uvažujeme ve spojitosti s darováním peněz, charitou. Štědrost je ale mnohem více. Renáta Chlebková se tímto tématem zabývá několik let, nejen v rámci své role fundraisera, a právě na ZOBu nám odkryje, jak se s štědrostí během své profese i v osobním životě naučila pracovat.

Co je štědrost? Co ji ovlivňuje? Je spojena jen s emocemi? Co se o ní dovídáme z čísel?... Především ale objevíme, že štědrost je mnohem více než částka. Štědrost je totiž podle Renáty jako avokádo.


Kdo: Renáta Chlebková
Kdy: Pondělí / 9. 3. 2020 / 19:00
Kde: Impact Hub Brno
facebook